1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг
База документов / Электронная почта / Использование протокола IMAP4

Использование протокола IMAP4

смотреть документ на языке:    на украинском украинский   на русском русский

IMAP4 (IMAP, Internet Message Access Protocol) - альтернативний протокол доступу до поштової скриньки, оптимізований для зберігання листів на сервері.

Важливо: Протокол POP3 простіше в роботі і налаштуванні, створює менше проблем сумісності. Якщо немає ніяких спеціальних міркувань на користь IMAP4, ми рекомендуємо користуватися протоколом POP3.

Послуга IMAP4 є складною додатковою послугою і надається «як є». Ми рекомендуємо користуватися цим протоколом тільки досвідченим користувачам, які розуміють переваги, недоліки та особливості роботи цього протоколу. Існує багато реалізацій і версій IMAP4, тому можливі проблеми при роботі з різними поштовими клієнтами.

Робота по протоколу IMAP4 може створювати значний трафік, оскільки робота з листами здійснюється на сервері, і є додаткові накладні витрати на синхронізацію змісту скриньки, отримання статусів листів, і так далі.

Розширена IMAP скринька

В особистому кабінеті існує послуга / розділ розширена IMAP скринька (послуга безкоштовна).
Детальний опис послуги у статті Розширені поштові скриньки.

У тому випадку, якщо ваша основна робота з поштою відбувається по протоколу IMAP і ви маєте намір зберігати пошту на сервері, ми рекомендуємо обов'язково увімкнути цей режим роботи для скриньки.

Додаткова інформація

Webmail SquirrelMail та RoundCube (http://webmail.1gb.ua) при роботі зі скриньками нашого сервера використовують протокол IMAP4. Статуси листів (прочитане, нове, видалене) відстежуються за допомогою засобів протоколу IMAP4.

 

отправить комментарий, замечание, поправку
 


 

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання
 
 • Будь-які запитання та підтримка - support@1gb.ua
 •  

   
     
   
  Наверх     
  Поддержка: support@1gb.ua