1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг
База документов / Технический регламент, правила / Резервное копирование / Создание резервных копий

Создание резервных копий

смотреть документ на языке:    на украинском украинский   на русском русский

Автоматичне резервне копіювання

Автоматична система резервного копіювання хостингу щодня копіює всі дані, включаючи поштові скриньки, дані сайтів, бази даних.
У разі помилкової зміни даних сайту, злому, витоку FTP паролів, і багатьох інших випадків втрати даних з вини клієнта автоматичний архів допоможе тільки в тому випадку, якщо ви помітили помилку протягом одного дня. Через два дні архів міститиме неправильну копію даних, так як дані автоматичного архіву щодня заміщаються даними вашого сайту.

Ручне створення резервних копій

Ручне архівування потрібно для того, щоб створювати ручні копії сайтів і баз даних в потрібні вам моменти. Ручні архіви автоматично не видаляються. Таким чином, ви зможете гарантувати наявність копії сайту, нехай місячної чи тижневої давності, але все ж актуальною. Ви можете зберігати декілька архівів від різних дат.

 • Архіви стискаються архіватором в режимі максимального стиснення.
 • Обсяг, займаний архівами, входить до дискової квоти.
 • Архіви недоступні для користувачів хостингу, в тому числі для власника (крім процедури видалення архіву з особистого кабінету ). Таким чином, знижується ймовірність пошкодження або видалення архіву зловмисником, а також витоку даних.
 • Для відновлення даних архіву необхідно звернутися в службу підтримки.
 • Архіви також підлягають процедурі резервного копіювання, що підвищує гарантію їх збереження.

Важливо: архівуються тільки бази даних mySQL, що працюють в режимі myISAM. Бази даних, що працюють в іншому режимі (наприклад, InnoDB ), в ручних архівах не зберігаються.

Можливість доступна з особистого кабінету, "повний список функцій", " Створення резервних копій".

Резервне копіювання VDS Hyper-V

Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб у разі будь-якого збою не втратити ваші дані на VDS Hyper-V. Але, на жаль, резервне копіювання всіх дисків ваших VDS на секторному рівні- занадто ресурсномістка операція, так як для такої операції відсутня ефективні засоби інкрементального backup- а.

Тому, резервне копіювання VDS Hyper-V нашими силами або не виробляється, або носить внутрішній технічний характер (відновити одну вашу машину із загальної копії неможливо).

У тому випадку, якщо дані представляють для вас цінність, вам необхідно створити сценарій резервного копіювання VDS Hyper-V самостійно. Ви можете звернутися до служби підтримки по електронній пошті ( support@1gb.ua ) для обговорення варіантів зберігання ваших резервних копій.

 

отправить комментарий, замечание, поправку
 


 

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання
 
 • Будь-які запитання та підтримка - support@1gb.ua
 •  

   
     
   
  Наверх     
  Поддержка: support@1gb.ua